Atsauksmes

Paldies par lielisko sadarbību! Kvalitatīvs darbs un ļoti pieņemamas cenas, māja izdevās lieliska.
Agris Ditrihs
Direktors
Paldies, ka ieguldījāt tik lielu enerģiju un labas idejas biroja risinājumam. Lieliska sadarbība par adekvātu samaksu.
Jānis Plaudis un Karina Plaude
Uzņēmēji
Personāls ir zinošs, kompetents, atsaucīgs un uz saturīgu komunikāciju vērsts. Darbi tiek izpildīti kvalitatīvi un laicīgi. Uz visiem interesējošajiem jautājumiem tiek sniegtas pilnīgas atbildes.
Oto Abrams
Valdes Loceklis
Bija nepieciešma būvvaldes dokumentācija, lai varētu veikt remontdarbus. Izskatīju vairākus uzņēmumus, kas piedāvā šāda veida pakalpojumu un KNDB komanda man visvairāk ienteresēja attieksmes un ātruma izpildes dēļ. Iesaku!
Roberts Uibo
Apmierināts Klients
Bija nepieciešams izstrādāt rasējumus, lai realizētu būvniecību laukos. Esmu gandarīts ar šī uzņēmuma gala darbu! Ātri un par saprātīgu cenu.
Mareks Jansons
Apmierināts Klients
Vērsos pēc palīdzības, lai sakārtotu dokumentus maniem 3 dzīvokļiem. Zinoši speciālisti izdarīja visu lieliski un jau pēc 4 mēnešiem visi dzīvokļi bija "legalizēti".Liels paldies, IESAKU!
Jānis Vaļinieks
Direktors
Lieliska komunikācija ar uzņēmumu, sniedz atbildi uz visiem interesējošiem jautājumiem. Ļoti kvalitatīvs darbs un individuāla pieeja katram projektam.
Dārta Zvaune
Apmierināts Klients
Paldies par sadarbību, viss izdevās.
Lolita Krūmiņa
Apmierināts Klients
Ļoti korekta un profesionāla attieksme! Bija ļoti viegli sastrādāties! Ar visām manām izmaiņu ieviešanām, tika atrasti veiksmīgākie risinājumi un darbiņš tā pat tika paveikts ātri! Noteikti iesaku!
Arnita Pilde
Apmierināts Klients

Nepieciešama ēkas arhitektūras risinājumam?

KNDB ir plaša spektra projektēšanas uzņēmums, kas veic visa veida ēku projektēšanas darbus kā arī tehniskā apsekojuma izpēti un energoauditu.